ČOKOLÁDOVÝ CUKINOVÝ KOLÁČ

Dekadentní lahodný čokoládový cuketový dort je vlastně ten nejlepší sezónní dort této kapky! Bohatá útulná lahodná čokoláda, malá chuť skořicové kapky spolu s trochou pomerančové špičky a ta nejlepší složka je vlastně vlastní plněná zdravou a vyváženou cuketou!

ČOKOLÁDOVÝ CUKINOVÝ KOLÁČ

JAKÉ INGREDIENCE POTŘEBUJI K VÝROBĚ ČOKOLÁDOVÉHO CUKINOVÉHO DORTU?

budete potřebovat vaše konvenční kuchyňské komponenty + cuketu!
mouka
cukr
máslo
sodík
hydrogenuhličitan sodný a také prášek
vejce
kakao
skořice
cuketa!
pomerančová kůra je ve skutečnosti volitelná (stejně jako chutná!)
lahodné čokoládové lupínky – také volitelné a velmi doporučené

 

PROČ PŘIDÁVAT CUKENU DO KORTŮ A PEČENÍ?

Včetně cukety pro vaše koláče dodává koláči chutnou strukturu a obsahuje tedy mnohem více vlhkosti! Chuťově je umírněný, takže mu také nerozumíte určitě tam, ale máte vlastně výsledek ideálního dortu!

 

JAK PŘIDÁVÁTE CUKENU DO KOLÁČKU?

Určitě existují 2 konvenční způsoby, jak zařadit cuketu do pečených výrobků.

míchání (oblíbený způsob)
mřížka
Pocházím z domácnosti, která se mísí. moje matka, moje babička, všichni se mísí. Stejně jako proto, že je to ve skutečnosti fantastické babičky, stejně jako skutečné jídlo, dělám přesně to, co uvádí! Míchání zaručuje, že v koláči nebudou žádné vláknité kousky nebo dokonce kousky.

 

JAK CUKETU SMÍM?

Snížit závěry cukety
rozkrájet přímo na kousky
umístění v mixéru
směs.

 

NEPŘIDÁVEJTE VODU

Cuketa má skutečně dostatek tekutiny, takže nemusíte přidávat žádné další posypky. Pokud váš mixér vyžaduje trochu pomoci, zpočátku použijte špachtli ke snížení zeleniny. Když řezáky narazí na maso, rychle se odstraní přímo do tekutiny.

 

JAKÁ POLAVA SE K ČOKOLÁDOVÉMU CUKINOVÉMU DORTU hodí?

Počáteční jídlo vyžaduje krémový krém na leštění sýra na bundt zákazu, který můžete zcela provést. Také se skládám z mé preferované tvarohové polevy spolu s fantastickými sadami s tímto dortem. Pokud si přejete, aby se stala lahodnou čokoládovou polevou, jednoduše přidejte do misky na tvarohovou polevu trochu kakaa.

 

JAK UDĚLAT KRÉMOVOU SYROVOU PLAVINU

Ve stojanovém mixéru spolu s lopatkovým příslušenstvím integrujte máslo, stejně jako krémový sýr, stejně jako porazte na rychlosti nástroje až do změknutí, asi 1 min.
Spolu se zapnutým mixérem pomalu přidejte moučkový cukr, pokaždé jeden hrnek, až do integrace.
Udržujte mixér na sníženém, přidejte mléko, sodík a vanilku.
Transformujte mixér směrem k nástroji a také porazte polevu po dobu 3-5 minut, nebo dokonce až do skutečného osvětlení ve stínu i ve struktuře (určitě bude ve skutečnosti ve skutečnosti bílá).

Udržujte mixér na sníženém, přidejte mléko, sodík a vanilku.
Transformujte mixér směrem k nástroji a také porazte polevu po dobu 3-5 minut, nebo dokonce až do skutečného osvětlení ve stínu i ve struktuře (určitě bude ve skutečnosti ve skutečnosti bílá).

 

JAK SI NAMRAZIT ČOKOLÁDOVÝ CUKINOVÝ DORT

Nechte dort úžasný a poté přidejte dobrou hustou polevu.

 

POKUD DĚLÁTE BUNDTOVÝ DORT A DĚLÁTE KRÉMOVOU SÝROVOU PLAVINU?

Důkladně eliminujte dort pocházející z pánve tím, že vezmete čepel po stranách, stejně jako jej přeměníte po přibližně 15 vyrobených pocházejících z odstranění ze sporáku. Nechte bundt dort úžasný trochu hodně navíc, ale rozhodně ne úplně. Když je dort opravdu útulný, pokapejte ho lakem.

 

JAK UCHOVÁVÁM CUKETOVÝ KOLÁČ S KRÉMOVOU SYROVOU POLOVOU?

Jakýkoli druh sýrové polevy by měl být skutečně chlazený. Proto jej uchovávejte v chladničce v omezeném prostoru. V lednici určitě vydrží 1-2 celé týdny.