CROCK HRNCE VÁNOČNÍ CRACK

CROCK HRNCE VÁNOČNÍ CRACK

Spolu s dovolenou se děje domácnost, stejně jako spolu s domácnostmi probíhá velké množství přípravných prací. Ať už uklízíte svůj domov, připravujete plán, nebo si dokonce jen vytváříte dopřát, příležitost je v této sezóně skutečně nezbytná. Nikdo však nechce slevit z vkusu za sazbu!

Spolu s crock pot Xmas break, také známý jako crock pot sweet, nebudete muset! Pokud vám jde o lahodné čokoládové arašídové máslo, bude se vám tato bohatá, dekadentní záležitost líbit.

V tomto konkrétním pokrmu určitě existují 3 druhy lahodné čokolády, bramborové lupínky s arašídovým máslem a skutečné arašídy. Křupavý-krémový výsledek ve skutečnosti skutečně stojí za to se poflakovat.

Nejlepší složkou tohoto vánočního sladkého jídla je ve skutečnosti to, že příprava trvá jen 5 minut! Je ideální, když máte vlastně celý domov a zároveň se účastníte tetrisu spolu s vaší rutinou a snažíte se přesně určit, co by mělo vstoupit do kdy a kam.

Tento pokrm obchází sporák a mohl by být bezpečně schován někde na okraji, dokud není připraven k nabírání vychladnout a ven. Je to jednoduchý zisk pro všechny milovníky čokolády ve vašem životním stylu.

CROCK HRNCE VÁNOČNÍ CRACK

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Very Simple Preparation! It just takes 5 mins towards include components, after that collection it towards reduced warm, as well as the crock pot performs all of the function!

Restricted Clutter! The just meal you will need to clean is actually your crock pot! I like this because my kitchen area appears like a twister struck it whenever I’m cooking!

It is Wonderful as well as Salted! That does not like that mix? You possessed me at peanut butter as well as delicious chocolate!

Velmi jednoduchá příprava! Zahrnutí komponentů trvá jen 5 minut, po sběru se sníží teplota, stejně jako hrnec plní všechny funkce!

Omezený nepořádek! Jediné jídlo, které budete muset vyčistit, je ve skutečnosti váš hrnec! Líbí se mi to, protože můj kuchyňský kout vypadá, jako by do něj udeřil twister, kdykoli vařím!

Je to úžasné a také solené! Tomu se ten mix nelíbí? Posedl jsi mě arašídovým máslem a lahodnou čokoládou!

 

🥘 Nezbytné materiály

Určitě existuje ve skutečnosti jen 6 komponentů v hrnci na vánoční kouli. Stejně tak budete mít možnost získat většinu všech z nich ve varné uličce.

16 uncový kontejner Nesolené arašídy – tyto zesilují chuť arašídů, aniž by obsahovaly hodně extra sodíku.
Nádoba na 16 uncí Slané arašídy – Nebo dokonce, i když raději oslovuji všechny, syrové arašídové máslo, které prostě čeká na rozemletí. Mňam!
12 uncový sáček Polosladká Lahodná čokoláda Bramborové lupínky – Pokud netušíte, jaký je rozdíl mezi polosladkou a mléčnou lahodnou čokoládou, proveďte při přípravě jídla kontrolu preference!
12 uncový sáček Milk Lahodná čokoláda Bramborové lupínky – Hořkosladká nebo dokonce hořká lahodná čokoláda bude v tomto konkrétním pokrmu také skutečně fantastická!
20 uncí (2 10 uncí sáčků) Bramborové lupínky s arašídovým máslem – Pokud jste ještě nepekli spolu s bramborovými lupínky s arašídovým máslem, je to vlastně fantastický způsob, jak je všechny vyzkoušet. Jsou neuvěřitelné!
2 kila navíc Bílá mandlová kůra – Mandlová kůra se úžasně rozpouští a vytváří fantastický obal. Využijte zbytky na preclíky v čokoládě!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Budete potřebovat nádobu na hrnce a také umístění stanovené spolu s pergamenovou zprávou. To s největší pravděpodobností vytvoří fantastickou vůni vašeho domova!

Začněte vrstvením komponent. Ve vašem chladném hrnci nebo dokonce pomalém sporáku, úroveň 16 uncí nesolených arašídů, stejně jako 16 uncí slaných arašídů. Pro další úroveň snižte 12 uncí polosladkých lahodných čokoládových bramborových lupínků, 12 uncí mléčných lahodných čokoládových bramborových lupínků, poté 20 uncí bramborových lupínků s arašídovým máslem. Vše odvedlo spolu s 2 kily bíle zbarvené mandlové kůry, které se dostaly do čtverců.

 

Následně zahřejte. Umístěte kryt na, stejně jako sběr teplé směrem k redukci. Připravte se na 1 ½ hodiny.
Směs. Sejměte krycí směs a odejděte. Získejte dohodu a připravte se na dalších třicet minut.
Míchání odstavíme a ještě jednou. Po 2 hodinách celkové přípravy, ještě jednou promíchejte a vypněte teplo. Nasaďte zadní kryt a nechte jej ještě dalších třicet minut odpočívat.
Konečně, uvnitř příběh úžasný a venku. Smíchejte jednu poslední příležitost. Připravte si list nebo více pergamenových zpráv, voskových zpráv nebo dokonce lehké hliníkové fólie. Použijte lžíci nebo dokonce sušenku uvnitř příběhu k napsání malých hromádek na pergamen a všechny je nechte ztvrdnout po dobu jedné hodiny na úrovni prostorové teploty. Získejte útok, stejně jako radost!