Vietnamská pizza (Bánh Tráng Nướng)

Vietnamská pizza (Bánh Tráng Nướng)

Vietnamská pizza (označovaná jako Bánh Tráng Nướng) je ve skutečnosti v podstatě zpráva z grilované rýže využívaná jako základ pizzy. Tato velmi prominentní vietnamská pochoutka se ve skutečnosti rychle připravuje u vás doma spolu s jakýmkoli typem polevy, které nosíte na dlani. Náš tým má rád přípravu jídla tuto křupavou rýži, hlásí pizzu pokrytou vejcem. Jarní cibulkou, sýrem a také maso z konzervy (zejména TUŇÁK – mňam!) se srirachou a majonézou.

Proč má náš tým rád toto jídlo

Vietnamská pizza je vlastně ideální k přípravě jako rychlá pochoutka, oběd nebo i večeře. Nejlepším aspektem tohoto pokrmu je ve skutečnosti to, že jej lze jednoduše duplikovat ve vaší domácnosti spolu s jakýmikoli komponenty, jako jsou. Skvělý základ pro začátek je ve skutečnosti spolu se směsí vajec a jarní cibulky před přidáním polevy podle vašich preferencí.

Přesně to, co je vlastně vietnamská pizza?

Vietnamese Pizza je vlastně rychlá pizza vytvořená na základě rýžové zprávy spíše než těsta. Místo přípravy jídla na sporáku, jako je italská pizza, se vietnamská pizza ve skutečnosti typicky griluje na dřevěném uhlí. U vás doma si ho snadno připravíte stejně chutně na běžném grilu nebo dokonce na pánvi na sporáku.

Typicky na vietnamských pizzách Da Lat typicky objevíte prasečí nit, sušené krevety a také nakrájenou klobásu (jako je Spam). Vzhledem k tomu, že tyto komponenty lze v některých případech snadno najít ve skutečnosti trochu obtížnější. Náš tým se rozhodl spíše vést naše spolu s tuňákem a také se spojil s tuňákem Sirena na vystavení tohoto pokrmu.

Vietnamská
Vietnamská pizza (Bánh Tráng Nướng)

Kam směrem Objevte vietnamskou pizzu ve Vietnamu

Pokud se přesouváte směrem k Vietnamu, dejte si pozor na tuto dobrotu mezi dodavateli silničních jídel v každém Da Latu a Saigonu.

Náš tým obvykle objevil mnoho lidí, kteří si jídlo připravovali ve večerních hodinách. A také určitě bylo skutečně hodně zpoždění s vietnamskou pizzou na večerních trzích Da Lat. To je místo, kde náš tým s největší pravděpodobností konzumuje tu naši většinu večerů. Stejně jako níže uvedená fotografie je ve skutečnosti fotografie vietnamské pizzy v designu Da Lat spolu s květy majonézy a klobásou.

Způsoby, jak vytvořit vietnamskou pizzu v domě

Teplá označte železnou pánev na redukovanou směrem k nástroji zahřátá.
Zatímco to je domácí vytápění, rozmixujte vejce a padesát procent nakrájené jarní cibulky.

Koření

1 Rýžové reportovací listy
1 vejce
1 jarní cibulka / čerstvá cibule nakrájená na plátky, rozdělená přímo na 2 části
95 g tuňáka v konzervě v oleji
majonéza kewpie
sriracha

Pokyny

Teplá označte železnou pánev na redukovanou směrem k nástroji zahřátá. Zatímco to je domácí vytápění, rozmixujte vejce a padesát procent nakrájené jarní cibulky.
1 vejce, 1 jarní cibulka / čerstvá cibule
Umístěte jeden plát rýže do pánve a také na ni položte vaječnou směs, kterou okamžitě rozprostřete do stran spolu se zadní částí lžíce. Otočte pizzu několika příležitostmi spolu s kolíčky, abyste se ujistili, že se rozhodně nelepí.
1 Rýžové reportovací listy
Oddělte tuňáka a nastříkejte na pizzu.
95 g tuňáka

Zakružte jako hodně majonézy, stejně jako sriracha, jako jste měli, jako na vodítku, stejně jako nechte pizzu, abyste ji připravili na další minutu nebo více, čas od času otočte, dokud nebude křupavá a dobrá. Nastříkejte spolu se zbývající jarní cibulkou.
majonéza kewpie, sriracha, 1 jarní cibulka / čerstvá cibule
Proveďte buď rozřezáním přímo na kusy NEBO – nebo dokonce mnohem opravdovější expertizou – složte pizzu na padesát procent / třetin a zakryjte papírem, abyste ji mohli konzumovat ručně.